Günlük Gazete

23-02-2018 Cuma

  


En yüksek saldırı gücüne sahip sultan

leon ülkesini yöneten EfsaneHan gizgi' de en yüksek saldırı gücü olan sultan.

Akıncıları 2084 askerden oluşuyor. Bu askerlerin toplam gücü ise 15401. Bu güç istendiğinde hızlı bir şekilde yer değiştirebiliyor ve düşmanları için korku salıyor.

Gizgi için taktikler

Orduyu saldırıya göndermeden önce kaynaklarınızı kontrol edin. Siz savaşta iken ülkeniz herhangi bir ürün bakımından 0 da olmasın. Mutluluk seviyenizi de makul bir düzeyde tutun. Gerekli süs eşyası ve ev aletini halkınıza sağlamadan kesinlikle savaşa çıkmayın. Halkınız bundan çok rahatsız olur ve verimlilik düşer.

KOMUTANINIZ BİR AJAN MI ?

İlk doğdukları ülkelere göre kişiler sınıflandırılınca dünyada etnik köken bakımından en kalabalık 5 millet şunlar: tyva milletinden 5652 kişi, türkiye milletinden 4070 kişi, monako milletinden 3967 kişi, alaska milletinden 2844 kişi, isviçre milletinden 1578 kişi.
Bu kişilerin çoğu artık başka ülkelerin yönetimi altında ve çeşitli görevlere getirilmişler. Zamanla ait oldukları milletler için ajanlık ve suikast için kullanılabilirler.

Ev eşyası üretimi ve en çok üreten ülke

Üretimi için bakır gerekiyor. Ev eşyası üretimi halkın mutluluğu için önemli bir olgu. Ev eşyası olmadan halk mutsuz oluyor ve zeka seviyesi düşüyor. Ticarette de iyi bir gelir kaynağı.

Şu an en fazla ev eşyası üreten ülke leon tam olarak 1662 ev eşyası üretiyor. Bu üretim için 191 işçi çalıştırıyor.

En yaşlı kişi

amapa ülkesinde yaşayan Amapia Gizgi' nin en yaşlı kişisi. Aslen amapa milletine mensup.

gün başlarken harita


arşiv

Resulullah(sav) şöyle buyurdu:

Bir gün ve bir gece sınırda nöbet tutmak, gündüzü oruçlu gecesi ibadetli geçirilen bir aydan daha hayırlıdır. Şayet kişi bu nöbet esnasında vazife başında iken ölürse, yapmakta olduğu işin ecri ve sevabı kıyamete kadar devam eder, şehid olarak rızkı da devam eder ve kabirdeki sorgu meleklerinden güven içinde olur.

Kaynak: Müslim, İmâre 163

gizgi.com tarafından yayınlanma saati 05:59